Opinie | Glass Service

Opinie ze strony www.rankingwarsztatów.pl

Pierwszy raz spotkałem fachowca , który na siłę nie namawia na naprawę . Pękła mi szyba , która była zakładana w innym warsztacie 2 mies. wcześniej . Facet wszystko mi powiedział na temat tej naprawy , nawet doszedł do przyczyny pęknięcia tej szyby - za szybko auto wyjechało po wklejeniu szyby . Ze względu na stan naszych dróg - wsp.2 - czyli samochód powinien stać 2 razy dłużej niż w "normalnych krajach" . Pomimo że facet uprzedzał mnie , że klejenie może nie wytrzymać - jeżdżę już 5 mies. i nic się nie stało . Nie mam problemu z policją czy na przeglądzie - trudno to miejsce zauważyć . Gorąco polecam ten zakład !
~Mietek dnia 2009-06-29
Rzeczywiście, to bardzo dobry warsztat. Naprawiałem tam nietypowe pęknięcie półkoliste o średnicy ok.10 cm. W Warszawie nikt nie chciał tego naprawić - tylko wymiana. Każdy wie, jakie problemy mogą być po wymianie - skaleczona blacha, świsty powietrza, cieknąca do środka woda oraz szyba nowsza niż samochód . Ten fachowiec naprawił to uszkodzenie - został mało zauważalny ślad . Opłacało się przyjechać z Warszawy . Wszystkim z podobnymi problemami polecam ten Zakład .
~Radek dnia 2009-06-29Szybe uszkodził kamień - powstała gwiazdka . Po naprawie u tego fachowca ślad jest prawie niezauwazalny - widać bardzo cienkie nitki pod pewnym oświetleniem . Nie miałem żadnego problemu na przeglądzie technicznym . Wszystkim z podobnym problemem polecam !
~Sebastian T. dnia 2010-03-23
Korzystałem z usług tego zakładu z polecenia znajomego . Jestem bardzo zadowolony z efektu naprawy . Wszystkim z podobnymi problemami polecam .
~R.Jaszkowski dnia 2012-01-08


Naprawa uszkodzeń szyb - polecam ten zakład . Szybę uszkodził kamień - powstało uszkodzenie tzw. pajączek. Po naprawie trudno zauważyć to miejsce . Polecam tego fachowca - podobno działa w tych naprawach przeszło 20 lat . Szacun !
~Remek J. dnia 2012-04-23
Jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu naprawy uszkodzenia szyby w moim samochodzie . Będę polecał tego fachowca znajomym z podobnymi problemami .
~Tomek G. dnia 2012-07-16

Opinie ze strony www.panoramafirm.pl

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej naprawy szyby, zwłaszcza, że wcześniej trafiłem do kogoś nie znającego się na takich naprawach i wypełnienie wypadło. Tutaj fachowo, szybko, profesjonalnie, szczerze polecam.
~Łukasz dnia 2014-09-10
Naprawa szyby wykonana solidnie i szybko. Polecam!
~ dnia 2013-09-01
Jeden z lepszych fachowców w mieście,akurat pech chciał,że kilka razy korzystałem z usług tego pana i naprawdę gorąco polecam
~Robert dnia 2009-07-15
"Pajączek" powstały przy zdejmowaniu lusterka został usunięty bardzo profesjonalnie i szybko. Bardzo miła obsługa i przystępne ceny. dziękuje i pozdrawiam
~Rafał P. dnia 2009-04-02
Audi Q7 , rozbicie z promieniami - w Warszawie nie do zrobienia ! Radzili wymienic szybe - kilka tys. zl . A ten fachowiec w 1,5 godz. naprawil to uszkodzenie . Pokazalem w Warszawie - szczeka im opadla . Warto bylo przyjechac z Warszawy . Polecam !
~G.Grynowski dnia 2008-09-23
Po naprawie zostal minimalny , prawie niezauwazalny slad . Usluga wykonana profesjonalnie . Polecam ten zaklad wszystkim znajomym .
~S.Roszkowski dnia 2008-09-13
Bardzo profesjonalna firma .... polecam .....
~Gosiewicz dnia 2007-05-09
Bardzo fachowa i szybka naprawa. Widać, że człowiek zna się na fachu.
~więckiewicz dnia 2007-03-16